Відкрита лекція від професорки кафедри Віри Огородник «Стале відновлення України в контексті стійких міських і сільських громад»21 Листопада 2023р.

Ласкаво просимо приєднатися до на лекцію

«Стале відновлення України в контексті стійких міських і сільських громад»!

Українська міська та сільська інфраструктура, сільськогосподарська та продовольча система стикаються з драматичними викликами через російське вторгнення та вимагатимуть масштабної реконструкції та реструктуризації після війни. У контексті активних військових дій, що охоплюють 102617 км2 території України з 331 окупованою місцевою громадою, і масованих ракетних обстрілів усієї країни, міська та сільська інфраструктура, яка має стати головною опорою регіональних економік і соціальних систем, ведмеді величезні втрати. Майбутній розвиток регіонів України є важливим стратегічним завданням для України, особливо в сучасний і післявоєнний період. Стійкі міські та сільські громади можуть бути ключовим елементом забезпечення економічної та соціальної життєздатності країни, забезпечуючи сталий регіональний розвиток, особливо в післявоєнний період.

Доповідач - професор, д-р Віра Огородник, старший науковий співробітник групи аграрної економіки та політики, ETH Zurich (квітень 2022 – жовтень 2023), професор Київського національного економічного університету (Україна).

🗓Дата: середа, 22 листопада 2023 року
🕕Час: 19:30 (за Києвом)