Науково-методичний семінар вже завтра, 21 листопада, на кафедрі регіоналістики і туризму20 Листопада 2023р.

Постійно діючий науково-методичний семінар

"ПОВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ НА ЗАСАДАХ РОЗУМНОГО, СТАЛОГО ТА ІНКЛЮЗИВНОГО ЗРОСТАННЯ"

(Post-war recovery of Ukraine on the basis of smart, sustainable and inclusive growth)

пройде 21 листопада 2023 року об 11:00

Положення про науково-методичний семінар

Проведення семінару планується у змішаному режимі.

Порядок денний:
  1. "Економіка анексованого Криму: можливості та виклики реінтеграції" (за результатами дискусій Кримської платформи (Прага, жовтень 2023), Міжнародного стратегічного форуму "Майбутнє Криму" та досліджень експертної групи "Економіка та екологія" Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи). Доп.: проф. Є. Хлобистов.
  2. Основні напрями ініціативної НДР кафедри. Доп.: проф. О. Шевчук)
  3. Обґрунтування тем дисертаційних робіт аспірантів першого року навчання. Доповідачі: асп. І. Олійник; асп. В. Путінцев)
  4. Різне.

Ідентифікатор конференції: 842 3279 7989