Підписано Меморандум про партнерство та ділове співробітництво з Обухівською міською радою21 Лютого 2024р.

21 лютого 2024 року в.о. ректора КНЕУ Дмитро Лук’яненко та секретар Обухівської міської ради Сергій Клочко  підписали Меморандум про партнерство та ділове співробітництво, що  спрямований на розвиток професійної компетенції у здобувачів вищої освіти для забезпечення потреб держави у кваліфікованих фахівцях шляхом організації спільних заходів, проєктів, проходження практики та стажування, створення спільного інформаційного простору для професійного спілкування консультантів, учасників освітнього процесу.

Меморандумом передбачено консолідацію зусиль щодо:

•    просування інноваційних управлінських технологій розвитку місцевого самоврядування;

•    посилення науково-методологічного підґрунтя, обмін інформацією і досвідом, надання взаємних консультацій, запровадження спільних проєктів, створення умов для професійного розвитку та професійної реалізації здобувачів вищої освіти і працівників Університету, посилення процесу інтеграції між наукою, освітою та практичним використанням знань, взаємовигідне поєднання наукового потенціалу з практичним досвідом роботи;

•     розвиток управлінської та економічної університетської освіти, її практичної та дослідницької складових, тощо.

Під час зустрічі в.о. ректора КНЕУ Дмитро Лук’яненко, секретар Обухівської міської ради Сергій Клочко, перший заступник міського голови Анатолій Верещак, завідувач кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ Богдан Данилишин обговорили шляхи та подальші плани співпраці, залучення науково-педагогічних працівників до проведення занять, практик в навчальному процесі.

Бажаємо всім конструктивної роботи!