Представники кафедри взяли участь у експертному обговоренні розвитку туризму у повоєнний період14 Грудня 2023р.

📌 Спільнота науковців і експертів України та світу об'єднується з метою обговорення розробки стратегії відновлення туризму в громадах Київщини у післявоєнний період!
Представники кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ ім. В. Гетьмана взяли участь у семінарі, що присвячувався темі відновлення туризму на прикладі громадКиївщини.
Окрім КНЕУ ім. В. Гетьмана, у семінарі взяли участь представники інших провідних українських та закордонних закладів (КНУ, ДТЕУ, UU, Sweden, Univ. Complutense, Madrid, Spain).

📌 На семінарі були представлені результати досліджень стану та готовності громад Київщини до відновлення туризму з врахуванням моделей, що враховують стан інфраструктури, рівень розвитку громад та туризму. Основні висновки включають:

📌 Необхідність зовнішньої підтримки для розробки та реалізації планів відновлення туризму в громадах Київщини, що визначає важливість співпраці з університетами та науковими установами України, Європи та світу.

📌 Підкреслення ідеї миру та взаєморозуміння, покладаючись на історико-культурну спадщину та природні ресурси, як ключові фактори після перемоги в Україні.

📌 Зосередження на консолідації зусиль та співпраці в солідарному та волонтерському туризмі, кластерних ініціативах, державно-приватному партнерстві та комплексних підходах до розвитку туристичних дестинацій.

Підготовка спільних пропозицій для реалізації транскордонних туристичних проектів у співпраці з країнами-сусідами та залучення необхідних ресурсів.

📌 Здійснення розвитку туристичної інфраструктури на засадах зеленої трансформації, кліматично дружніх підходів та сталості.

📌 Акцент на диверсифікації туристичних продуктів, зокрема природного, пригодницького та сільського туризму.

Вдячні всім за обгворення таких важливих і актуальних тем. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!