Міжнародний день урбанізму відзначили на кафедрі регіоналістики і туризму09 Листопада 2023р.

В середу, 8 листопада 2023 року, з нагоди Всесвітнього дня урбанізму, на кафедрі регіоналістики і туризму пройшла неформальна зустріч зі студентами та викладачами. У ній взяли участь студенти бакалаврату (ОПП "Економіка міста та урбаністика") та магістратури (ОПП "Економіка міста та урбаністика"), а також студенти ОПП "Туризм".

Учасники обговорювали питання міського розвитку, економіки міста, міського планування та урбаністики. Їм було запропоновано поглянути на українські міста з висоти пташиного польоту, дослідивши їх ортофотоплани. Також всі поділилися своїми асоціаціями та рефлексіями на тему міста та міського розвитку.

Кульмінацією, на яку всі так чекали, став розгляд кейсу щодо забудови в місті, в межах якого учасники зіграли у мафію, де кожен приміряв на собі роль того чи іншого стейкхолдера.

Цікаво та корисно проведений час разом вважаємо запорукою успішного навчання та здобуття вмінь і знань!