Ярмарок практики та стажування17 Жовтня 2014р.

Ти студент і мрієш розпочати успішну кар’єру?! Ти уже знаєш теоретичні аспекти свого напрямку, а тепер тебе цікавить практика? Тоді одним із способів твого подальшого професійного розвитку є стажування в успішній компанії, яка тебе навчить не лише теорії, а ти ще й спробуєш свою професію «на смак».

Чи знав ти, що кожного року понад 2000 студентів у місті Києві проходять стажування, і понад  50% працевлаштовуються та будують свою кар’єру саме в тих компаніях, де проходили стажування. А знаєш скільки в середньому в Україні за місяць відкривається вакансій стажерів – близько 100!

Думаю, що саме тобі уже час успішно будувати кар’єру в компанії твоєї мрії. Саме зараз у тебе є така можливість. 23 жовтня на базі КНЕУ ім. В.Гетьмана відбудеться виставка компаній, які пропонують програми стажування для студентів. Десятки компаній запропонують тобі омріяну роботу і саме ТИ зможеш найближчим часом поринути у світ своєї професії. Запрошуємо тебе на виставку, де можна буде отримати не лише інформацію про програми стажування, а й корисні контакти та поради щодо твого подальшого кар’єрного росту, цікаві лекції на різні теми щодо працевлаштування студентів.  Повір, з талановитими ініціативними молодими людьми організації готові ділитися досвідом і навіть платити зарплату.

Пам’ятай, першим кроком до успішної кар’єри може стати стажування в престижній компанії!

[23 жовтня 2014 року]

Виставка програм практики та стажування, пр-т Перемоги 54/1 – головний корпус КНЕУ ім. В.Гетьмана (аудиторія 353, 334, 330, 302), 10:00 - 17:00.

Компанії учасники такі, як Філіп Морріс Україна, ВОЛЯ, Банк "Ренессанс Кредит", EY, PcoCredit Bank, 3M Ukraine, Укрсоцбанк, KPMG, УкрСиббанк, PwC, Life:), Nestle, 1 1 медіа, METRO Cash and Carry, Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС", JTI, ringoo, Baker Tilly, Sun InBev Ukraine, Ашан, Imperial Tobacco та багато інших.

Детальна інформація: vk.com/internship_programs