Представники КНЕУ взяли участь у Парламентських слуханнях на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості «України», які відбулися 6 квітня 2016 року у Верховній Раді України25 Квітня 2016р.

Представники кафедри регіональної економіки і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана к.е.н., доцент Оксана Григорівна Богославець та к.п.н., доцент Наталія Олександрівна Бойко взяли участь у Парламентських слуханнях на тему: «Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості «України», які відбулися у Верховній Раді  6 квітня 2016 року у Верховній Раді України.

На форумі за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, політичних партій, інших об’єднань громадян, наукових установ та представників громадськості обговорювались нагальні проблеми туристичної галузі.

За результатами Парламентських слухань були прийняті рекомендації  щодо створення системних та комплексних передумов для розвитку сфери туризму як одного із пріоритетних напрямків  соціально-економічного зростання країни та наповнення бюджетів регіонів усіх рівнів. Зокрема було наголошено на необхідності удосконалення нормативно-правової бази функціонування та розвитку туристичної індустрії, схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на 2016–2020 роки, затвердження Державної цільової програми розвитку туризму та курортів на період 2017–2022 роки. Були висловлені рекомендації щодо створення в поточному році окремого центрального органу виконавчої влади у сфері туризму та курортів. Також одним із першочергових заходів щодо активізації туристичної галузі визначено створення привабливого інвестиційного клімату в Україні.