ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» отримав подяку престижної Міжнародна премія у сфері маркетингових послуг «Золотий PROпелер»19 Листопада 2013р.

15 листопала 2013 року у Києві пройшла 11 Міжнародна премія у сфері маркетингових послуг «Золотий PROпелер». Продовжуючи добру традицію співпраці Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив та ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана», у заходах премії прийняли участь викладачі кафедри маркетингу КНЕУ та студенти факультету управління персоналом та маркетингу, які навчаються на спеціальності маркетинг.

Студенти приймали активну участь у підготовці та проведенні заходу, що було відмічено організаторами. Після закінчення премії робота студентів та викладачів КНЕУ була відзначена почесною грамотою за підтримку організації та проведення заходу.

Міжнародна премія у сфері маркетингових послуг «Золотий PROпелер» - ключовий захід галузі, який збирає експертів в області маркетингових та рекламних комунікацій.

«Золотий PROпелер» проходить за активної участі Міжнародної Асоціації Маркетингових Ініціатив, керівництво якої надає великого значення високому рівню підготовки премії та якісному складу доповідачів програми заходу. З 2009 року МАМІ є власником і організатором конкурсу.

«Золотий PROпеллер » – премія для маркетингових агентств, які займаються розробкою, організацією та проведенням заходів з використанням маркетингових сервісів у просування товарів і послуг на території України, країн СНД, Балтії та Східної Європи.

Учасниками премії можуть також стати компанії, виробники товарів і послуг, які здійснюють заходи з використанням маркетингових сервісів самостійно.

Роботи приймаються в 12 номінаціях: промоушен на кінцевого споживача, трейд промоушен, DM комунікації, CRM програми / програми лояльності,  комунікаційні кампанії в b2b сфері, кампанії в області цифрових комунікацій, інтегровані кампанії та інші.

Нагороди «Золотого PROпеллер » враховуються в рейтингах креативності агентств маркетингових сервісів України і Білорусії.