Міс КНЕУ 201306 Червня 2013р.

29 травня у приміщенні Центру культури і мистецтв Київського національного економічного університету відбулась подія, яку всі чекали дуже давно і з нетерпінням – це конкурс краси і творчості «Міс КНЕУ 2013». Цього року конкурс відбувся з великим розмахом, великою кількістю спонсорів та партнерів! 16 кращих дівчат з 9 факультетів намагалися представити себе якомога краще у 3 дефіле (коктельних, купальниках та вечірньому дефіле), конкурсі талантів та інтелектуальному конкурсі. Всі дівчата показали себе з якнайкращої сторони і журі, яке вже бачило не один конкурс щиро сказало, що дівчата КНЕУ є найкрасивішими та найталановитішими. Серед журі конкурсу біли Олеся Стефанко – Віце-міс Всесвіт 2011, Микола Ворошнов, директори модельної агенції Grand Models, туристичного агентства Royal Tour, годинникової фірми Edelweiss, парфумерної компанії  Ra Group, нічного клубу Indigo.

Цей конкурс став також знаковим для ФУПтаМ, адже 2 наші учасниці стали найкращими – віце-міс КНЕУ стала Головач Антоніна, студентка 2 курсу, а Міс КНЕУ-2013, кращою з кращих стала Плисенко Анастасія, студентка 3 курсу. Ці дві неймовірні дівчини постійні учасниці усього, що відбувається на факультеті, професійні танцівниці, відмінниці та просто найкращі. Дівчата, ми пишаємось вами та дуже вдячні за те, що ви у нас є!