Вітаємо фіналістів всеукраїнського кейс-змагання Mars Marketing Challenge07 Грудня 2018р.

Вітаємо фіналістів всеукраїнського кейс-змагання Mars Marketing Challenge, які презентували свої рішення щодо бар'єрів споживання жувальної гумки в Україні та власне бачення стратегії розвитку категорії на прикасовій зоні в офісі Mars Ukraine. Студенти факультету маркетингу були представлені одразу в двох командах у фіналі - Олексій Мазур, Максим Гончарук, Анна Вергай - команда АМА та Софія Бащинська, Даніл Кузьменко - в складі команди Forest Gum. Пишаємось отриманими номінаціями "За професійне математичне обгрунтування вирішення кейсового завдання" – AMA та "За блискуче проведене дослідження під час вирішення кейсового завдання" – Forest Gum. Дякуємо за організовану можливість змагатись CASERS головній кейс-спільноті України, за цікавий кейс, менторство та судійство, і надзвичайно гостинний прийом Mars Ukraine. Захист відбувся 21 листопада.

Науковий керівник AMA Ольга Окунева, доцент кафедри маркетингу КНЕУ!