Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з «Управління персоналом та економіки праці»!04 Травня 2015р.

22 квітня 2015 року відбувся II тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», який проходив у місті Вінниця. Учасників олімпіади приймав Донецький національний університет. Від Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в олімпіаді брали участь студентки 4 курсу: Катерина Томашек, Анастасія Зайцева, Ірина Прокопчук. Завдання були складні і проходили в два етапи, на виконання яких було відведено 5 годин.

Всього в олімпіаді взяли участь 50 студентів вищих навчальних закладів України. Горді зазначити, що честь нашого університету було відстояно гідно. Вітаємо Ірину Прокопчук, яка виборола диплом І ступеня за зайняте І місце та показала найкращі результати при виконанні поставлених завдань, Катерину Томашек, що була відзначена грамотою за високий рівень практичних розробок, та Анастасію Зайцеву, якій було вручено сертифікат за активну участь в олімпіаді.

Достойні результати наших учасників свідчать про високий рівень підготовки студентів КНЕУ за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці». Тому ми з гордістю вітаємо наших переможниць та бажаємо їм подальших успіхів та значних наукових досягнень.

Колектив кафедри управління персоналом та економіки праці сердечно вітає усіх наших студентів із перемогою найкращих представників спеціальності у Всеукраїнській олімпіаді і зичить подальших успіхів на науковій ниві, натхнення та плідної праці у наступному навчальному році!