18 квітня 2016 року в рамках сертифікаційної програми «Основи туроперейтингу» відбулась спільна екскурсія для студентів спеціальності «Туризм» та школярів європейського колегіуму Голосіївського району м. Києва24 Квітня 2016р.

18 квітня 2016 року в рамках сертифікаційної програми «Основи туроперейтингу» відбулась спільна екскурсія для студентів спеціальності «Туризм» та школярів європейського колегіуму Голосіївського району м. Києва до рекреаційного парку загальноєвропейського значення «Олександрія» у місті Біла Церква, а також мальовничого Букського каньйону в Маньковському районі Черкаської області – одного з чудес України.

У підготовці та організації екскурсії приймали участь студенти-учасники сертифікаційної програми «Основи туроперейтингу», що здійснюється кафедрою регіональної економіки і туризму спільно з ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС». Під час проведення заходу наші студенти отримали можливість здобути  практичні навички:

• з підготовки та організації екскурсійного туру;
  • із просування туристичного продукту серед студентської молоді та школярів;
  • із спілкування з партнерами та замовниками;
  • з проведення екскурсій;
  • з маркетингових комунікацій.

Кафедра регіональної економіки і туризму висловлює щиру вдячність колективу туристичної компанії ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС» та її генеральному директору – Вадиму Маковецькому за активну громадську позицію, небайдужість, чуйність та творчий підхід у підготовці висококваліфікованих фахівців з туризму.