Міжнародна електронна комерція в дії з Western Bid25 Травня 2023р.

11 квітня 2023 року провели черговий онлайн семінар про можливості електронної комерції для студентів 3 курсу факультету маркетингу економіки КНЕУ.

Наш лектор - Олександр Радіч, директор по зовнішнім комунікаціям компанії Western Bid в Україні, з багаторічним досвідом в онлайн продажах.

Варто відзначити, що Олександр починаючи з 2015 неодноразово проводив навчальні заходи для наших студентів, надавав цінні рекомендації по структурі осітньо-професійних програм "Комерційна діяльність та логістика", "Маркетинг" та інноваційниї освітніх компонет.

Цього разу поговорили про опції, доступні для українських виробників, підприємців, у 2023 році. Зокрема, про те, як отримати гроші за продані за кордон товари, якими сервісами відправляти, що можна відправляти, що ні. Які майданчики та інструменти зараз ефективно використовуютьсяпродавцями. Поговорили про пошукову оптимізацію та платну рекламу, про основні тренди та зміни. Олександр поділився історіями успіху українців, які співпрацюють з Western Bid та зробили вже десятки тисяч продажів. У компанії наразі більше 50 тисяч зареєстрованих клієнтів-продавців, та щоденно робляться тисячі і тисячі продажів іноземним покупцям.

З Олександром Радічем і компанією Western Bid (www.westernbid.com) наш Університет має меморандум про співпрацю. Ми високо цінуємо можливість вивчати нашими студентами плрактичних кейсів з перших рук.

Так виглядає інтерфейс програми, що дозволяє вітчизняним підприємцям автоматизувати свої продажі по усьому світу.