Зустріч студентів та гарантів ОП спеціальності «Туризм» зі стейкхолдерами15 Грудня 2022р.

Напрями удосконалення змісту ОП  спеціальності « Туризм» та актуальні питання бізнес - планування туристичних компаній за умов сучасної конкуренції міжнародного ринку  туристичних послуг -  Зустріч студентів та гарантів ОП  спеціальності «Туризм» зі стейкхолдерами.

15 грудня відбулася зустріч гарантів освітніх програм "Туризм" (бакалавр) та "Управління туристичними проектами" ( магістратура)  і студентів зі стейкхолдерами галузі туризму - Крістіною Юрченко, директоркою агенції "Bee Profi".

Розмова йшла про зміст освітніх програм, теми дипломних досліджень, вимоги до майбутніх менеджерів туризму з боку керівництва туристичних компаній.

В результаті  обміну думок було сформовано низку пропозицій  про наступне:

1. Включити у блок вибіркових дисциплін ОПП  "Туризм" дисципліни, що розкривають технології продажів туристичних продуктів компаній;

2. Присвятити окремі модулі дисциплін професійної підготовки менеджерів туризму аналізу вебінарів провідних туроператорськиз компаній України;

3.  Відобразити в темах дипломних досліджень бакалаврів та магістрів туристичної спеціальності проблематику застосування інформаційних та цифрових технологій в практичному туроперейтингу.

Обговорювались теми щодо актуальних напрямів бізнес - планування туристичних компаній з метою підвищення їх конкурентоспроможності в умовах міжнародного ринку  туристичних послуг

Крістіною Юрченко для студентів-випускників було проведено майстер клас з продажу туристичного продукту  в умовах змодельованої виробничої ситуації.