Зустріч членів проєктної групи ОП « Управління туристичними проєктами» з головою Державного агентства розвитку туризму Мар’яною Олесків25 Січня 2023р.

25.01.23 відбулася зустріч   членів  проєктної групи ОП « Управління туристичними проєктами» з Головою ДАРТ( Державного агентства розвитку  туризму) Мар’яною Олесків. Вона наголосила, що підготовка кадрів для управлінських структур  туристичної галузі є вкрай актуальним завданням  сучасної системи  вищої освіти. Нестача фахівців – управлінців  туристичної сфери суттєво  зменшують можливості перетворити туризм на ефективний інструмент    соціально- економічної трансформації  туристичних дестинацій, регіонів і громад. Такі завдання актуалізують необхідність у співпраці ВНЗ та ДАРТ. Познайомившись зі змістом ОП« Управління туристичними проєктами» , пані Мар’яна наголосила, що зміст  і завдання ОП формується у розрізі стратегічних завдань ДАРТ- центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.

Під час зустрічі обговорювалися напрями співпраці кафедри регіоналістики і туризму з Агенством. Було окреслено наступні кроки щодо її реалізації:

• проведення Туристичного форуму : « Туризм в Україні: виклики та відновлення» в березні 2023р.
  • Організації практики здобувачів  ОП « Управління туристичними проєктами» та ОП « Туризм» КНЕУ в комітетах ДАРТу.
  • Кореляція у підборі тем для проєктних завдань дипломних робіт здобувачів ОП « Управління туристичними проєктами» з  актуальними напрямами діяльності  ДАРТ щодо   туристичних проектів/