Зустріч членів проєктної групи ОП « Управління туристичними проєктами» та « Туризм» з керівним складом ТО « Альянс»20 Квітня 2023р.

20.04.23відбулася зустріч   членів  проєктної групи ОП « Управління туристичними проєктами» та « Туризм»  з керівним складом ТО « Альянс». Питаннями для обговорення стали пропозиції  щодо залучення студентів спеціальності «Туризм» до проєктної діяльності   із розробки  та реалізації нових турпродуктів ТО в умовах повоєнного відновлення галузі.

Також   учасники зустрічі   приділили час для аналізу   складових ОП « Управління туристичними проєктами» та « Туризм». Стейкхолдери акцентували  необхідність збільшення  практично спрямованих дисциплін/ модулів  у складі освітніх  програм та окремих дисциплін.  Наголосили на необхідності формувати у здобувачів таких навичок як відповідальність, комунікативні здібності,  здатність до саморозвитку, володіння сучасними технологічними інноваціями галузі.

Йшлося і про  виробничу практику студентів КНЕУ в  туристичній компанії. Під час зустрічі було сформовано напрями діяльності компанії, в яких би здобувачі  освітніх програм змогли набути практичних компетентностей відповідно до обраних напрямів  підготовки за cпеціальністю « Туризм»/