Фінансування розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад22 Лютого 2022р.

Про фінансування розроблення комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад говорили зі студентами кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ ім. В. Гетьмана у вівторок, 22 лютого 2022 року.
У форматі вебінару, експертка з бюджетних питань Всеукраїнської асоціації громад Ольга Базарна, висвітлила питання фінансування документації із просторового планування, особливості місцевого самоврядування та законодавчі основи ведення містобудівної діяльності на місцях. Вебінар розпочався доповіддю шановної спікерки, а у другій частині перейшли до дискусії: всі охочі висловили свої думки та поставили спікерці питання.
Дякуємо всім учасникам за участь!
Запис вебінару доступний за посиланням.