Всесвітній день урбанізму-2022 на кафедрі регіоналістики і туризму!08 Листопада 2022р.

8 листопада 2022 року, на кафедрі регіоналістики і туризму КНЕУ ім. В. Гетьмана вчергове святкували Всесвітній день урбанізму.

Цьогоріч, спільно із освітнім центром «Вітрила», організували вебінар із запрошеними спікерами із ГО "Семиярусна гора".

Зустріч розпочав заступник завідувача кафедри, д.е.н., професор Олег Анатолійович Шевчук із вступного слова. Олег Анатолійович привітав усіх присутніх зі святом та поділився історєю Дня урбаністики, а також розповів про створення напрямку підготовки "Економіка міста та урбаністика" на кафедрі регіоналістики і туризму. Також професор наголосив на важливості професії урбаніста у сучасному світі.

Сьогодні нашим гостем, що перейняв слово у Олега Анатолійовича став Любомир Дмитришин, голова організації "Семиярусна гора", очільник Урбаністичної лабораторії у Луцьку, провів лекцію на тему: "Культура на продаж".

Від імені кафедри, висловлюємо подяку студенту 3 курсу ОПП "Економіка міста та урбаністика" Дмитру Гіналюку за ініціювання такої піднавальної та цікавої зустрічі!

Запрошуємо до перегляду та вітаємо зі святом!