Студенти спеціальності «Туризм» набувають практичних фахових компетентностей та долучаються до досвіду фахівців сфери обслуговування29 Вересня 2017р.

У вересні студенти 3 курсу спеціальності «Туризм», стали учасниками циклу занять з дисципліни «Організація готельного господарства», які проводилися у виробничих фондах готелю «Київ» та «Україна». Метою навчального заходу було ознайомлення з механізмом управління готельного підприємства, специфікою його діяльності. Навчальні завдання розкривались завдяки вивченню номерного фонду готелю, принципів роботи ресторану, лобі-бару, зони ресепшн та інших структурних підрозділів підприємства. Студенти стали учасниками тренінгового заняття, на якому отримали навички гостинності у спілкуванні з клієнтами.