Науковий семінар-практикум «Експортно-імпортна діяльність в умовах нових викликів і пріоритетів»14 Квітня 2016р.

12 квітня 2016 року студенти групи РТР-102 стали учасниками семінару-практикуму «Експортно-імпортна діяльність в умовах нових викликів і пріоритетів», що відбувся у  Торгово-промисловій  палаті України.

Як стати лідерами в своїй сфері, створювати нові робочі місця, отримувати додатковий прибуток для розвитку, – отримати відповіді на ці й інші питання можна було на семінарі-практикумі «Експортно-імпортна діяльність в умовах нових викликів і пріоритетів». Захід організовано Торгово-промисловою палатою України й Укрсиббанком.

Сергій Свистіль, віце-президент ТПП України, зазначив, що останнім часом відбулися значні зміни в сфері зовнішньоекономічної діяльності, й українському бізнесу потрібно це оцінювати, щоб правильно обирати рішення для подальшого розвитку своїх підприємств. Ті удари, які сьогодні наносяться в зв'язку зі змінами, в основному, стосуються малого та середнього бізнесу, тому що він найменш захищений. «Наше завдання – допомогти орієнтуватися в нововведеннях українським компаніям, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю», – сказав Свистіль.