Започаткування співпраці кафедри з територіальними громадами Київщини . Зустріч гарантів ОП з представниками Макарівської, Вишгородської та Пірнівської громад Київської області10 Лютого 2022р.

Гаранти ОП «Управління туристичними проєктами» ( Богославець О.Г), « Економівка міста та урбаністика» ( Огородник В.В.), « Туризм» ( Ілляшенко І.О) та викладачі кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ  у рамках обговорення заходів з реалізації Договорів про співпрацю провели зустрічі із представниками Макарівської, Вишгородської та Пірнівської громад Київської області.

У сучасних умовах освіта потребує розширення прикладної складової та створення умов для впровадження набутих теоретичних знань на практиці. Тому до ініціативи запрошено студентів факультету «Маркетинг» за освітньо-професійними програмами: «Туризм» та « Управління туристичними проєктами», «Економіка міста та урбаністика».

Під час діалогу закладено початок реалізації плану дій із розвитку туристичних дестинацій, які охоплюють територію громад.

Київщина неймовірна! Тут є все та навіть більше для чудового відпочинку: історичні, архітектурні пам’ятки, музеї, урочища, заповідники, ландшафтні парки, пляжі, бази відпочинку, незвичайні еко-ферми та багато іншого, що можна досліджувати кожного дня.

Для кожного етапу реалізації  буде створено  план дій та визначено терміни й конкретні очікувані результати у межах співпраці за такими напрямками, як:

- проведення інвентаризації туристичних ресурсів громади;

- розробка Дорожньої карти розвитку туризму громади;

-формування каталогу туристичних продуктів громади (комплексних туристичних пропозицій);

- розробка та пропозиції щодо облаштування туристичних маршрутів;

- проєктна діяльність (база проєктних ідей для розвитку туризму в громаді);

- операторська діяльність (формування та просування турів);

- брендинг та маркетинг території та продуктів громади;

- «Оцифровка» інформації про туристичні пропозиції громади та наповнення геоінформаційної системи громади;

- управління об’єктами природо-заповідного фонду;

- управління об’єктами історико-культурної спадщини.

Усі отримані в майбутньому напрацювання зможуть бути використані студентами КНЕУ, які залучені до реалізації даної ініціативи, як у  навчальному процесі (для закріплення отриманих теоретичних знань на практиці), так і у якості матеріалу для 3 розділу курсової чи дипломної роботи. Крім того, конкретні задання можуть бути виконані в рамках проходження виробничої та/або переддипломної практики.

У свою чергу, у співпраці зі здобувачами профільних спеціальностей на кафедрі регіоналістики і туризму КНЕУ, громади Київщини отримають значну базу нових напрацювань з питань розвитку територіальних громад та ідей у туристичній галузі.