Лекція на тему "Відкриття ресторану від А до Я" від практиків13 Лютого 2018р.

Лекція на тему "Відкриття ресторану від А до Я"  для студентів спеціальності «Туризм», пройшла на високій ноті зацікавленості. Леся Ключко розповіла про всі тонкощі відкриття ресторану. Марина Бардовська (керівник проекту Go-Emotion) розповіла про всі нюанси маркетингу у ресторанній сфері. На лекції детально опрацьовано питання вибору форми власності, податкового обліку підприємства, розрахунок точки беззбитковості, взаємодія з банками (реєстрація розрахункового рахунку), реєстрація ліцензій та багато інших важливих пунктів при відкритті закладу громадського харчування.

Студенти вимагають продовження таких же цікавих семінарів, які відкривають закулісся, на перший погляд, простих видів бізнесу.