“Створення нових туристичних маршрутів Київщиною в умовах російської агресії як туристичний проєкт повоєнного відновлення галузі» - Відкрита від Володимира Царука17 Травня 2023р.

У  травні 2023 року для студентів магістратури кафедри регіоналістики і туризму, які навчаються за освітньою програмою “Управління туристичними проєктами”  відбулася відкрита лекція  заступника Голови Комітету підприємсців готельно-туристичної сфери Торгово-промислової палати України Володимира Царука на тему “Особливості створення нових туристичних маршрутів Київщиною в умовах російської агресії”. Під час лекції Володимир Царук розповів про особливості туристичних продуктів, які увійдуть до новостворених туристичних маршрутів. Зокрема, йшлося про реалізацію проекту “Маршрути памʼяті”, який обʼєднає регіони України, що зазнали навали російських окупантів. Також було розглянуто поняття “меморіальний туризм” та його міжнародну семантику.