Лекція від провідного українського ТО "Альянс"04 Жовтня 2022р.

Сучасні інформаційні технології з просування  внутрішнього та міжнародного туристичного продукту»  Відкрита лекція від  ТО "Альянс"

Щодо практично орієнтованої та сучасної підготовки студентів спеціальності « Управління туристичнми проєктами»та "Туризм" - лекція від  провідного українського ТО "Альянс".

4 жовтня 2022 року з ініціатив викладачів кафедри регіоналістики і туризму відбулася відкрита лекція присвячена застосуванню сучасних інформаційних технологій у реалізації завдань туроперейтингу.

Керівник відділу по роботі з партнерами компанії "Альянс" Леонід Гріньов, на практичних кейсах познайомив студентів з роботою автоматизованої системи бронювання "Самотур", розробка сайту компанії щодо просування українського туристичного продукту

Підбір туру, бронювання послуг, робота з постачальниками та туристичними агентами  за допомогою сучасних інформаційних продуктів - питання, що були предметом обговорення учасників зустрічі.

Щодо практично орієнтованої та сучасної підготовки студентів спеціальності " туризм" - лекція від  провідного українського  ТО "Альянс".

4 жовтня 2022 року  з ініціатив викладачів кафедри регіоналістики і туризму відбулася відкрита лекція присвячена застосуванню сучасних інформаційних технологій у реалізації завдань туроперейтингу.

Керівник відділу по роботі з партнерами  компанії  "Альянс" Леонід Гріньов,  на практичних кейсах познайомив студентів з роботою  автоматизованої системи бронювання "Самотур".

Підбір туру, бронювання послуг,   робота з постачальниками та туристичними агентами  за допомогою  сучасних інформаційних продуктів-  питання,що були предметом обговорення учасників зустрічі.

Дякуємо турбізнесу за активну підтримку молоді та науки!