Плановий науковий семінар04 Жовтня 2021р.

4 листопада 2021 року на кафедрі регіоналістики і туризму на платформі zoomвідбувся плановий науковий семінар, за модерацією д.е.н., доцента Віри Огородник. На семінарі були присутні науково-педагогічні працівники  та аспіранти кафедри, а також гаранти програм д.е.н., професор Олексій Оболенський та д.е.н., професор Лариса Лігоненко. Аспіранти першого року навчання за спеціальностями 051 «Економіка» та 281 «Публічне управління та адміністрування» виступили з доповідями щодо обґрунтування тем їхніх дисертаційних досліджень.

Професорсько-викладацький склад кафедри активно долучився до обговорення тематики майбутніх досліджень здобувачів ступеня доктора філософії та високо оцінив практичну спрямованість досліджень. За результатами семінару аспіранти отримали слушні зауваження та цінні поради щодо подальшої наукової роботи.

Дякуємо усім науково-педагогічним працівникам кафедри, які долучилися до засідання, а аспірантам і їхнім науковим керівникам бажаємо подальших успіхів і значних наукових досягнень!