21 травня 2016 року студенти спеціальності «Туризм» побували на Днях Європи в Києві24 Травня 2016р.

21 травня 2016 року студенти спеціальності «Туризм» побували на Днях Європи в Києві, які проходили на Михайлівській площі. Там були розміщені дві сцени та палатки з представниками від різних європейських  країн, а на вході всіх весело зустрічав оркестр.

Під прапором Німеччини проходив майстер-клас з виготовлення різних корисних речей із пластикових пляшок; під прапором Великої Британії відбувалось традиційне чаювання – пригощали всіх охочих, а також діточок вчили рукоділлю; представники Франції роздавали буклети із запрошенням до навчання; всі присутні мали можливість поспілкуватись з носіями європейських мов. До того ж на площі грала танцювальна музика, хлопці змагались у воркауті та грали у футбол.

Студенти та викладачі провели чудовий, насичений день у нашому прекрасному місті, відпочили та отримали чудовий досвід мужкультурної комунікації.