Вітаємо лауреатів V Міжнародного конкурсу «РЕКЛАМА-ФЕСТ»06 Січня 2021р.

4-5 грудня 2020 р. в Одеському національному економічному університеті в онлайн-форматі відбувся V Міжнародний конкурс для студентів і школярів «РЕКЛАМА-ФЕСТ». Студенти факультету маркетингу КНЕУ підготували та подали на конкурс 12 друкованих і 2 відеороботи.

Особливо журі та оргкомітет конкурсу відмітили студенток 4 курсу спеціальності "Маркетинг":

• Чергинець Яну Миколаївну – Диплом за розробку фірмового стилю в категорії "Друкована реклама" та Диплом за актуальність та проникливість у категорії "Відео реклама",
  • Грищенко Єлизавету Миколаївну – Диплом за креативність у категорії "Друкована реклама";
  • Чабанюк Марію Володимирівну – Диплом за креативність у категорії "Друкована реклама".

Інші конкурсанти отримали сертифікати учасників.

Вітаємо наших активних і креативних студентів та бажаємо подальших успіхів!

Подяками за керівництво конкурсними роботами нагороджено д.е.н., проф. Федорченка Андрія Васильовича, д.е.н., проф. Решетнікову Ірину Леонідівну, к.е.н. доц. Сєвонькаєву Ольгу Олексіївну, к.е.н. Бучинську Олену Вікторівну.