Студенти 2-го курсу спеціальності «Економіка міста та урбаністика» разом із куратором асистентом кафедри регіоналістики і туризму Медвідь Г.С. 12 листопада 2021 року відвідали лекцію про ревіталізацію урбаністичного простору.18 Листопада 2021р.

Хедлайнером заходу був Кейс Донкерс – нідерландський архітектор, урбан-дизайнер, засновник Центру розвитку архітектури Ейндговена.

Студенти дізналися як в епоху low waste та повторного використання можна переосмислити навіть старі будівлі. Заводи та фабрики, які колись були вершиною промисловості, тепер не діють, а коридорами цих будівель ходить лиш протяг. У Києві зараз більше 15 таких заводів. З думкою про те, що місто повинно бути зручним, а об’єкти – приносити користь, Кейс Донкерс розповів про ревіталізацію урбаністичного простору й розказав як переосмислив колишній завод Phillips в Ейндговені, зробивши з нього дизайнерський коледж, бібліотеку та художній центр під одним дахом.

Студенти були надзвичайно вражені тим фактом, що Кейс вже неодноразово бував у Києві й щоразу відзначає позитивні зміни в нашій державі. Лектор зазначив, що столиця Украіна поступово йде «шляхом Ейндговена», а використання досвіду Нідерландів зможе допомогти нам прискорити цей процес.