9 грудня 2015 року кафедра регіональної економіки і туризму спільно з ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС» презентували нову сертифікаційну програму «Основи туроперейтингу» для студентів спеціальності 6103 «Туризм»11 Грудня 2015р.

Презентація відбулася в стінах університету 9 грудня 2015 року. Ця подія викликала значний інтерес у студентів. Беручи до уваги виявлену студентами зацікавленість в програмі, розклад занять було складено таким чином, щоб вони могли відвідувати як теоретичні, так і практичні заняття.

Терміни навчальної сертифікаційної  програми «Основи туроперейтингу» –

з 9 грудня 2015 року по 9 березня 2016 року.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ:

• навчальна ціль – отримання перших теоретичних знань про туристичний бізнес;
  • практична ціль – тимчасово інтегруючись до офісу національного туристичного оператора, отримати перші практичні навички та компетенції роботи в туристичному бізнесі;
  • комерційна ціль –  отримати можливість монетизувати свої знання та навички.

ЕТАПИ ПРОГРАМИ:

Перший етап

З 9 грудня  по 30 грудня 2015 року

Ознайомча частина включатиме 7 занять (2 години кожне заняття).

Протягом першого етапу відбудеться перевірка знань студентів та ознайомлення їх з основними напрямам діяльності туристичного бізнесу.

Завершує цей  етап підготовка  студентами описової  частини  п’яти  європейських країн.

Інформацію, підготовлену студентами, буде розміщено на сайті компанії та сторінці ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС» у FACEBOOK.

За результатами оцінювання студентських робіт менеджерами компанії та користувачами FACEBOOK буде сформований рейтинг учасників.

Студенти, що набрали найменшу кількість оцінок завершують свою участь у проекті.

Другий етап

З  25 січня  по 10 лютого 2016 року

Теоретична частина включатиме 9 занять (по 3 години кожне заняття)

Протягом другого етапу відбудеться інтеграція студентів в офіс ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС», де  будуть проводитись заняття другого етапу.

Завершує цей етап спільна підготовка цінових пропозицій п’яти європейських країн. Проекти, підготовлені студентами індивідуально або в групі, будуть викладені на сайті  компанії та сторінці ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС» у FACEBOOK.

За результатами оцінювання студентських проектів менеджерами компанії та користувачами FACEBOOK буде сформований рейтинг учасників.

Третій етап

З 10 лютого  по 9 березня 2016 року.

Практична частина включатиме 9 занять по 4 години

Протягом третього етапу студенти розроблятимуть нові туристичні напрямки та туристичні програми, отримають навички їх реалізації та взаємодії з потенційними клієнтами.

За результатами їх роботи будуть підведені підсумки, здійсниться аналіз їх участі у проекті та підготовлені звіти.

Переможці отримують фінансову складову програми.

Всі студенти, які пройшли до другого етапу сертифікаційної навчальної програми «Основи туроперетингу», отримують сертифікати про її проходження.

УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ

Викладацький склад:

• Маковецький Вадим Миколаєвич, генеральний директор ТОВ «БОГЕМІЯ СЕРВІС»;
  • Ольшанська Олександра Володимирівна, завідувач кафедри регіональної економіки і туризму ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»;
  • Богославець Оксана Григорівна, доцент кафедри регіональної економіки і туризму ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Студентський склад:

• Аліна Смоляк;