Робота кафедри регіоналістики і туризму з підготовки міжнародної виробничої практики студентів спеціальності «Туризм».25 Травня 2018р.

Викладачі кафедри регіоналістики і туризму Богославець О.Г., Бойко Н.О. в травні відвідали готелі курортів Болгарії: Еленіта, Албена, Золоті Піски, Сонячний Берег, Помор'я, на яких відбуватиметься стажування та виробнича практика студентів спеціальності «Туризм».

Під час візиту до країни викладачі ознайомилися: з умовами проживання студентів-практикантів (готелями, гуртожитками), умовами роботи, а також можливостями відпочинку і проведення вільного часу. Домовленості із партнерами зафіксували можливості для студентів-практикантів:

• 8 годинний робочий день;
  • 1 вихідний день на тиждень;
  • офіційне працевлаштування з гарантованою заробітною платою;
  • проживання в готелях, гуртожитках для персоналу (2–3 чол.), харчування.

Різноманітна практика буде організована і в літніх і зимовий сезон. Всіх зацікавлених у практиці, прохання звертатися для отримання детальної інформації.