10 листопада 2015 року студенти І курсу спеціальності «Туризм» відвідали Національний заповідник «Софія Київська»12 Листопада 2015р.

10 листопада 2015 року студенти групи ТРТ-1спеціальності «Туризм» відвідали Національний заповідник «Софія Київська», де мали змогу побачити  всесвітньо відомий та найстародавніший собор Святої Софії, який був збудований у візантійських традиціях.  Робота майстрів, які зводили цей собор та прикрашали його стіни,   вражає  й сьогодні  своєю досконалістю, красою та інтер’єром: мозаїками, фресками, графіті, іконостасами, некрополем. Також студенти ознайомились з архітектурним ансамблем на території собору – дзвіницею, трапезною, будинком Митрополита, братським корпусом, прослухали цікаву та пізнавальну екскурсійну інформацію.