9 листопада 2015 року студенти спеціальності 6103 «Туризм» відвідали виставку «Шедеври світової пластики»10 Листопада 2015р.

На виставці майбутні фахівці з туризму змогли ознайомитись з близько 150 шедеврами видатних художників, чия творчість стала визначальною для історії візуальної культури: Едгара Дега, Олександра Архипенка, Жана Арпа, Костянтина  Бранкузі, Рембрандта Бугатті, Поля Гогена, Сальвадора Далі, Альберто і Дієго Джакометті, Жака Липшица, Аристида Майоля, Генрі  Мура, Ханни Орловой, Павло Пікассо, Огюста Родена, Осипа Цадкина, Деметра Чіпаруса. Експозиція проекту представила різноманітне полотно розвитку пластики ХХ століття: від постімпресіонізму та арт-деко до кубізму, від неокласицизму до сюрреалізму.

На фото: студенти групи ТРТ-1, ТРТ-2 спеціальності «Туризм» ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у виставкому залі Мистецького Арсеналу.