Проведено студентами низку екскурсій центральною частиною міста Києва01 Грудня 2019р.

Протягом першого семестру 2019-2020 навчального року студентами 3-го курсу спеціальності Туризм було проведено низку екскурсій центральною частиною міста Києва. Студенти-екскурсоводи, використовуючи прийоми показу та розповіді, знайомили студентів-екскурсантів з пам’ятками архітектури Старого Києва та Печерського району (Золоті Ворота, Михайлівський Золотоверхий монастир, Маріїнський палац, Особняк Полякова, Особняк Аршавського («Дім плачучої вдови»), Палац Могильовцева («Шоколадний будиночок»), Особняк Ковалевського (Арабський будиночок) тощо). На завершення екскурсії, група прогулялася вулицею Банковою. Студенти дізналися історію створення власного прибуткового будинку одного з найвідоміших і найпопулярніших київських архітекторів минулого Владислава Городецького – Будинку з химерами та Маєтоком Лібермана, авторство якого належить іншому відомому архітектору Володимиру Ніколаєву.