Факультет маркетингу

Данилишин Богдан Михайлович

Кафедра:Кафедра регіоналістики і туризму
Посада:Завідувач кафедри регіоналістики і туризму
Вчене звання:академік НАН України
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Біографія:

     У 1987 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут. У 1991 році закінчив аспірантуру в РВПС України НАН України та успішно захистив кандидатську дисертацію. У 1997 році закінчив докторантуру в РВПС України НАН України та захистив  дисертацію на здобуття наукового ступеню доктора економічних наук зі спеціальності "Розміщення продуктивних сил і регіональна економіка".

    Доктор економічних наук (1997), професор (2003), член-кореспондент НАН України (2004), академік НАН України (2009), Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Заслужений діяч науки і техніки України. 

     Працював на посаді голови Ради по вивченню продуктивних сил НАН України (2004–2007 рр). У 2007–2010 роках займав посаду Міністра економіки України. Очолював Раду Міжнародної організації «Українська європейська перспектива» (2011–2013 рр.). З жовтня 2016 року голова ради Національного банку України.

     Богдан Михайлович є автором понад 350 наукових праць. Під його науковим керівництвом було розроблено Програму розвитку малих міст України, він брав участь у розробці Концепції державної регіональної політики, Генеральної схеми планування території України, низки нормативно-правових, законодавчих актів з питань розвитку регіонів і територіальних громад, екологічної політики та природно-техногенної безпеки.

     З грудня 2014 року очолює Науково-дослідний інститут регіоналістики, що функціонує у складі єдиного навчально-наукового комплексу Київського національного університету імені Вадима Гетьмана.