Підбиваємо підсумки 2017-2018 навчального року: Вражаючі наукові здобутки наших студентів!11 Червня 2018р.

Підбиваємо підсумки 2017-2018 навчального року. Вражаючі здобутки наших студентів!

• Дідківська Олена Миколаївна і Ніколенко Віктор Євгенович – ІІІ Місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг», ІІ тур якого проходив у Тернопільському національному економічному університеті. Робота на тему «Визначення критеріїв ефективності рекламних кампаній як елемента маркетингових комунікацій в соціальній мережі YouTube». Науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка Сєвонькаєва Ольга Олексіївна.
  • Джагарян Альона Едуардівна – І місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг». За визнанням журі це була найкраща магістерська дипломна робота з-поміж представлених на конкурс робіт! Науковий керівник - д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка Федорченко Андрій Васильович

• Березюк Віталій Олегович – І Місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Маркетинг» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти. Абсолютний лідер рейтингу з-поміж 100 бакалаврів, які представляли провідні ВНЗ України!

Вітаємо наших переможців і їх наукових керівників! Сподіваємося, що наші студенти і надалі будуть активно долучатися до наукової роботи, засвідчуючи високий рівень школи маркетингу КНЕУ. Бажаємо нових перемог у новому 2018-2019 навчальному році!