Факультет маркетингу

Рейтинг успішності студентів

Рейтинг успішності студентів,

Факультету маркетингу, що навчаються за державним замовленням за 2 семестр 2017-2018 навчального року для призначення академічних стипендій (ліміт стипендіатів становить 43%, склад стипендіатів відокремлено рискою)

  РК 2 курс   
1 Радчук Діана Сергіївна 83,30
2 Царьова Анастасія Олександрівна 82,30
3 Дусь Юлія Юріївна 79,00
4 Моісеєнко Юлія Дмитрівна 78,40
5 Кругляк Ірина Василівна 75,30
6 Катрич Дмитро Олександрович 75,10
7 Кулешина Єлизавета Андріївна 73,60
8 Головатий Олексій Дмитрович 73,60
9 Луцюк Катерина Миколаївна 72,40
10 Пінчук Тетяна Андріївна 71,60
11 Кіріндась Іван Валерійович 68,70
12 Тюхін Микита Дмитрович 62,40
13 Левикін Едуард Володимирович 60,40
14 Дубовий Єгор Юрійович 60,00
15 Пилипчук Дар`я Андріївна 59,80
16 Ткачук Катерина Юріївна 59,00
17 Чайковський Олег Олександрович 58,20
18 Богачук Руслан Романович 56,60
19 Гацько Олексій Вячеславович 55,00
20 Денищик Андрій Андрійович 53,10
     
  РЕ 2 курс   
1 Борович Аліна Леонідівна 88,10
     
  РР 2 курс   
1 Мальцева Анна Дмитрівна 87,10
2 Зіник Анна Василівна 81,90
3 Гевко Андрій Анатолійович 59,40
     
  РМ 2 курс   
1 Колпакова Яна Олексіївна 88,00
2 Катеринюк Олена Миколаївна 87,40
3 Шершнєв Олександр Володимирович 86,90
4 Томащук Анастасія Миколаївна 86,60
5 Процько Тетяна Володимирівна 85,90
6 Чергинець Яна Миколаївна 85,30
7 Стеценко Людмила Вікторівна 84,80
8 Голінько Владислава Іванівна 84,40
9 Явтушенко Станіслав Олександрович 84,10
10 Дейнека Альона Ігорівна 83,90
11 Рибачук Олександр Сергійович 83,70
12 Мюллер Анна Сергіївна 83,70
13 Демченко Антон Андрійович 83,00
14 Артюх Анна Олександрівна 82,30
15 Черніцов Павло Дмитрович 82,00
16 Левицька Ілона Володимирівна 81,50
17 Любченко Любов Олегівна 81,10
18 Чернякова Єлизавета Дмитрівна 81,00
19 Чіпко Назар Ярославович 80,80
20 Канцедал Дарина Олександрівна 79,40
21 Сухаревська Анастасія Вікторівна 78,40
22 Головачук Катерина Віталіївна 77,60
23 Невгад Тетяна Віталіївна 77,20
24 Слюсаренко Анастасія Вікторівна 76,00
25 Куць Олег Віталійович 75,70
26 Воронцова Інна Владиславівна 73,70
27 Губанова Валерія Ігорівна 72,30
28 Воронкова Васіліса Юріївна 69,00
29 Данилюк Владислав Олегович 68,60
30 Малюк Руслан Андрійович 66,40
31 Кібліцький Артем Русланович 64,40
32 Кротевич В`ячеслав Анатолійович 61,60
33 Старічнєва Дар`я Дмитрівна 61,09
34 Халілов Едем Русфетович 61,00
35 Клімчук Вероніка Сергіївна  57,90
36 Гурський Микола Валерійович 51,30
37 Блануца Дарія Сергіївна 50,00
38 Андріїшин Роман Валентинович 48,40
39 Ніколаєв Олександр Валерійович 40,30
40 Голубов Микита Едуардович 35,30
     
  РТ 2 курс   
1 Дерендяєва Лоліта Валеріївна 86,30
2 Скиба Юлія Сергіївна 85,20
3 Земляна Катерина Валеріївна 84,70
4 Бурковець Станіслав Олегович 84,50
5 Дурманова Наталія Сергіївна 84,40
6 Хом`як Владислав Олександрович 83,70
7 Грубрін Владислав Ігорович 76,90
8 Кабанець Анна Сергіївна 76,70
9 Зимовець Максим Сергійович 74,90
10 Бицань Євгеній Олексійович 74,00
11 Андрійчук Катерина Олександрівна 61,70
12 Крижановський Анатолій Олексійович 50,10
13 Бірюков Артур Артемович 42,60
     
  РР 3 курс   
1 Нікітенко Олександр Русланович 89,76
2 Щуцький Владислав Володимирович 85,78
3 Поварніна Ксенія Сергіївна 85,32
4 Черниш Єлисей Олександрович 77,53
5 Тверітінов Данило Сергійович 76,63
6 Абрашин Олександр Миколайович 38,2
     
  РМ 3 курс   
1 Королькова Ксенія Сергіївна 91,64
2 Сєрікова Анна Іллівна 89,90
3 Мурга Тетяна Ігорівна 89,19
4 Виноградова Анна Ігорівна 88,60
5 Івановська Анна-Софія Андріївна 87,00
6 Кудря Євгеній Сергійович 84,78
7 Потапова Альона Сергіївна 84,30
8 Навроцька Марина Олегівна 84,00
9 Лівшун Юлія Олександрівна 84,00
10 Брон Марія Романівна 83,68
11 Бондаренко Світлана Ігорівна 83,57
12 Мисюк Ірина Володимирівна 82,98
13 Гайдай Ганна Сергіївна 82,30
14 Перехожих Марія Сергіївна 81,00
15 Лозко Вікторія Іванівна 80,10
16 Самодіна Юлія Ігорівна 78,57
17 Бутузова Анна Віталіївна 77,58
18 Парасочка Анастасія Олександрівна 77,40
19 Грінченко Ольга Анатоліївна 76,59
20 Хамматова Єлизавета Радіонівна 76,50
21 Плевако Дар`я Валеріївна 74,14
22 Романова Марія Дмитрівна 74,00
23 Сьомік Володимир Григорович 73,35
24 Заставна Діана Юріївна 72,40
25 Нагорна Дар`я Андріївна 71,17
26 Якименко Катерина Володимирівна 69,98
27 Гурова Валерія Романівна 69,60
28 Сушко Ольга Романівна 69,40
29 Андрецуляк Роман Васильович 68,20
30 Онищенко Анастасія Ігорівна 67,30
31 Григоренко Олександр Вікторович 65,90
32 Крисюк Анастасія Олегівна 65,00
33 Сич Андрій Анатолійович 62,55
34 Ковалек Анастасія Сергіївна 58,30
35 Бугай Віталій Вадимович 58,20
36 Іванішен Юрій Володимирович 54,60
37 Прокопчук Олександра Вячеславівна 46,02
     
  РЕ 3 курс   
1 Гайденко Тетяна Володимирівна 85,80
2 Єжель Лідія Михайлівна 78,40
     
  РК 3 курс   
1 Теряєва Ольга Петрівна 88,67
2 Яковенко Тетяна Олександрівна 87,84
3 Щурик Аліна Андріївна 56,70
     
  РТ 3 курс   
1 Чучман Олександра Олександрівна 93,46
2 Мойсей Сергій Михайлович 91,10
3 Травіна Ірина Русланівна 89,80
4 Дорошенко Вікторія Віталіївна 89,30
5 Кисорець Анастасія Ігорівна 87,06
6 Бордун Олена Олегівна 82,48
7 Радкевич Денис Володимирович 81,00
8 Макаренко Марина Євгеніївна 80,42
9 Дейнеко Олександра Євгеніївна 64,51
10 Старов Костянтин Сергійович 53,46
11 Васін Микита Сергійович 50,98
     
  РМР 4 курс   
1 Шеремет Альбіна Олегівна 86,63
2 Рудик Катерина Андріївна 86,13
3 Бєлашова Марія Дмитрівна 86,01
4 Неборачек Денис Ігорович 85,82
5 Захарчук Ірина Василівна 85,50
6 Ліманцева Ангеліна Сергіївна 85,14
7 Сірий Ілля Олександрович 83,59
8 Осіпчук Вікторія Сергіївна 83,25
9 Васільєва Дарина Сергіївна 82,24
10 Салікова Ірина Сергіївна 82,10
11 Слуцька Тетяна Сергіївна 80,55
12 Хоменко Маргарита Віталіївна 80,10
13 Гречко Марія Іванівна 80,10
14 Соколюк Максим Васильович 74,93
15 Бучак Тетяна Андріївна 74,25
16 Шаповалов Павло Іванович 72,39
17 Юрченко Крістіна Олегівна 71,22
18 Руденко Юлія Олександрівна 68,63
19 Миронова Катерина Андріївна 68,29
20 Матвіюк Олег Валентинович 68,18
21 Слабко Євгеній Олександрович 66,38
22 Підгорна Яна Вадимівна 66,35
23 Журба Валерія Вікторівна 65,93
24 Удовиченко Поліна Олексіївна 65,82
25 Попригіна Любов Геннадіївна 64,58
26 Моторна Аліна Миколаївна 64,24
27 Костяний Олександр Вадимович 62,55
28 Сидорук Єлизавета Василівна 62,08
29 Якимець Даниїл Анатолійович 62,08
30 Сітало Михайло Вадимович 61,20
31 Негодюк Ігор Олександрович 61,09
32 Сорока Глорія Олегівна 60,08
33 Макаревич Анна-Марія Олександрівна 54,68
34 Пасічна Катерина Романівна 49,11
35 Таранова Ксенія Михайлівна 3,45
36 Курбацька Дарья Павлівна  0,00
     
  РМР  4 курс 3-4 гр. (після коледжу)  
1 Глущенко Леся Олександрівна 88,48
2 Дяденко Єлизавета Віталіївна 82,17
3 Полоз Валерія Олександрівна 72,09
4 Холявчук Олександр Сергійович 63,54
5 Кокра Володимир Віталійович 54,56
6 Міщаненко Наталія Олександрівна 46,89
7 Кукса Дар’я Олександрівна 36,09
8 Тагієв Каміл Гасан Огли 34,50
     
  РМР 4 курс 5 гр.(після коледжу)  
1 Машина Юлія Віталіївна 91,42
2 Коломієць Тетяна Євгенівна 88,40
3 Долгоп`ятова Катерина Юріївна 87,84
4 Перепелиця Ірина Василівна 83,25
5 Козік Катерина Ігорівна 80,33
6 Гненюк Катерина Ігорівна 75,72
7 Мазіна Катерина Едуардівна 61,65
8 Павлюк Андрій Володимирович 55,69
9 Бабич Олена Михайлівна 41,74
     
  РММ 6 курс   
1 Вдовиченко Анастасія Володимирівна 89,56
2 Малицька Наталя Юріївна 89,43
3 Репнікова Ірина Павлівна 88,46
4 Пискун Інна Миколаївна 85,83
5 Боряк Андрій Віталійович 85,11
6 Кушнір Катерина Олександрівна 79,59
7 Шульга Олена Миколаївна 79,20
8 Запащук Юлія Олександрівна 77,01
9 Незнанова Наталія Сергіївна 78,56
10 Омельчук Анастасія Андріївна 76,83
11 Гловацький Дмитро Владиславович 74,57
12 Швидка Ольга Володимирівна 72,77
13 Беньківська Альбіна Тарасівна 72,39
14 Удовиченко Любов Сергіївна 69,30
15 Мельникова Ольга Ігорівна 68,91
16 Носов Юрій Леонідович 64,29
17 Григорович Василь Миколайович 64,03
18 Борисенко Іван Борисович 61,97
19 Захарчук Аліна Олександрівна 43,33
20 Манойло Віталій Віталійович  0,00
     
  РРМ 6 курс   
1 Рум`янцева Аліна Олександрівна 87,96
2 Тертиця Катерина Леонідівна 87,63
4 Ткаченко Валерія Геннадіївна 84,86
3 Вартанова Карина Артурівна 84,60
5 Каленська Наталія Леонідівна 83,57
6 Руденко Ксенія Вадимівна 82,41
7 Маренич Катерина Леонідівна 81,39
8 Гололобова Діана Юріївна 77,27
9 Королюк Діана Григорівна 76,37
10 Горлов Костянтин Сергійович 66,09
11 Церковна Катерина Олександрівна 65,44
12 Трубнікова Наталія Юріївна 61,84
13 Сафонов Володимир Володимирович 59,53
14 Мороз Вячеслав Юрійович 56,83

 

Остання редакція: 23.07.18