Факультет маркетингу

Студенти ФУПтаМ перемагають у змаганнях з «Оздоровчої гімнастики»29 Травня 2013р.

Київський національний економічний університет завжди підтримував та підтримує усі спортивні ініціативи студентства. Ось вже вкотре відбулась спартакіада не лише серед студентів, а й серед аспірантів та викладачів університету. Фінальним етапом стали змагання з «Оздоровчої гімнастики», які відбулися 20 травня у Центрі культури та мистецтв Київського національного університету імені Вадима Гетьмана.

Призи знайшли своїх переможців серед спортсменів, а також було визначено фаворита у цих змаганнях – перемогу здобули дівчата з команди Факультету управління персоналом та маркетингу. Призерів нагородили перехідним кубком і грамотами.

Проте не лише студенти нашого факультету відзначилися на спартакіаді. Вони посіли почесне 1 місце на змаганнях з бадмінтону, і за загальнокомандним результатом посіли 3 місце. Студентська команда взяла приклад зі своїх викладачів та також посіла 3 місце у загальнокомандній турнірній таблиці.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо їм сили,наснаги,витримки не лишу у спорті, а й у навчанні.