Святковий вікенд студентів спеціальності «Туризм» 22–23 жовтня.25 Жовтня 2016р.

Студенти спеціальності «Туризм» у рамках розширення професійних компетенцій продовжили відвідувати культурно-розважальні міроприємства, які формують знання з організації та проведення заходів різних видів туризму, зокрема,  заходів для гостей та жителів міста Києва.

У світлий і святковий вікенд 22–23 жовтня «Кураж Базар» запросив всіх своїх друзів на святкування Дня Народження!

Серед старих речей можна було побачити все, що завгодно, починаючи від взуття і одягу, дитячих дрібничок, закінчуючи ключками для хокею, книгами і бабусиним беретом 19-ого століття. Головне, щоб всі речі були пристойного вигляду і в гарному стані.

Нові –  бренди молодих підприємців, українських та зарубіжних виробників.

І який же День Народження без подарунків. Цього разу «Кураж Базар» вирішив зробити подарунок хворим діткам, яким потрібен апарат для кисневої терапії. Всі зібрані благодійні кошти із зіркової алеї і інших пожертв будуть передані до фонду Української Біржі Благодійності на покупку кисневого апарату. Ось які зірки допомагали збирати гроші:

Також всі бажаючі могли зробити фото з цікавими акторами.

Ще одна акція:  сфотографуйся та зроби свій внесок на допомогу дітям, які його потребують.

Крім того, на Кураж Базарі можна було відвідати багато дегустацій та смачно поїсти.

Студенти КНЕУ імені Вадима Гетьмана відвідали цей захід та були наповнені яскравими емоціями та веселим настроєм.

Підготувала: студентка групи РТ-102 Кривцова Ганна