8 грудня 2015 року студенти І курсу спеціальності «Туризм» були присутніми на діловій зустрічі з радником посольства Республіки Казахстан та відвідали академічний музично-драматичний театр «Романс»10 Грудня 2015р.

Під час навчання студенти спеціальності «Туризм» постійно залучаються до участі у проведенні виїзних семінарів на підприємства та установи міста Києва, завдяки чому вони мають додаткову  можливість  отримати знаннєві та практичні компетенції з ділової комунікації,  досвіду проведення ділових зустрічей та міжнародних фестивалів.

На фото: студенти групи ТРТ-102 на діловій зустрічі з радником посольства Республіки Казахстан в Україні та Республіці Молдова  Кадирбекової Майрою Кузємбаєвною;

студенти груп ТРТ-101, ТРТ-102 на презентації нового поетичного твору циганської поетеси Раїси Борисівни Рами Романи, що відбулася в форматі проведення фестивалю циганського мистецтва «Амала-2015» в академічному  музично-драматичному театрі «Романс».