Студенти КНЕУ в просторах медіаграмотності.27 Жовтня 2016р.

14–18 вересня активні молоді люди з різних куточків України незабутньо провели час у школі медіаграмотності в місті Бердянську.

На форумі інтереси КНЕУ представляли: студент 1 курсу спеціальності «Туризм» – Сергій Мойсей та студентка 2 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» – Ганна Татарікова. Ці п'ять днів стали для учасників незабутніми: вони не тільки відвідували майстер-класи, а й брали участь у форум-театрі, турнірі з дебатів, а також організатори приготували безліч інших сюрпризів.

Школа медіаграмотності проводиться вперше. Його організатором є Марина Едуардівна Масютіна – керівник молодіжного клубу «Співдружність». Проект проводився за підтримки посольства США в Україні.

Школа медіаграмотності – це не просто ряд тренінгів, а ціле дійство. Учасники форуму активно виконували завдання квесту, брали участь в театральних постановках, веселилися і жартували, насолоджувалися хвилями теплого Азовського моря. В останні дні школи був проведений турнір з дебатів. Загальна тематика дискусій відповідала темі форуму – медіаграмотність в сучасному світі. Діти обговорювали різні теми, серед яких: «Телебачення маніпулює масовою свідомістю людей», «Інтернет несе загрозу суспільству» та інші.

КНЕУ може пишатися своїми студентами, які гідно захистили честь рідного ВНЗ. Сергій Мойсей зайняв І місце в командній першості і став найкращим спікером турніру. Анна Татарікова стала півфіналісткою турніру і також завоювала І місце в рейтингу ораторів.

Ці прекрасні п'ять днів надовго залишаться в пам'яті кожного учасника. З нетерпінням чекаємо зустрічі в наступному році!

Матеріал підготували студенти КНЕУ Ганна Татарінова та Сергій Мойсей.