Лекція Дар’ї Криж про креативну економіку міста26 Травня 2017р.

24 травня в рамках проекту знайомства студентів із найкращими креативними практиками створення та ведення бізнесу «Best practices», що реалізується за ініціативи кафедри регіоналістики і туризму, відбулась відкрита лекція PhD, перекладача, філолога, урбаніста, співвласниці кав'ярні «Squat 17b yard cafe» Дар'ї Криж на тему «Кав'ярня з нічого або як ми долучилися до сектору креативної економіки міста».
Проблематика креативної економіки міста зацікавила студентів різних спеціальностей, включаючи «Туризм», «Регіональна економіка і місцеве самоврядування», «Облік та аудит», «Міжнародна економіка» та ін.

У своєму виступі Дар’я Криж розповіла про сквотинг та ревіталізацію промислових територій міста, окреслила особливості становлення креативного сектору економіки у таких європейських містах як Копенгаген, Берлін, Будапешт, Вільнюс та показала його вплив на розвиток інших секторів міської економіки, включаючи туристичний. Представлений особистий кейс створення креативного проекту з власного способу життя, а не з бізнес-ідеї, викликав жваве обговорення та інтерес у студентів та викладачів. Створена за участі Дар'ї кав'ярня «Squat 17b yard cafe» стала одним із культових місць Києва з найоригінальнішим інтер’єром та унікальною затишною атмосферою, яку відмітили навіть такі авторитетні світові видання як The Guardian та Аssociated Рress.
Оскільки частиною діяльності сквоту є проведення різних івентів, Дар’я запросила студентів КНЕУ долучатися до проведення лекцій, семінарів чи воркшопів у створеному креативному просторі «Squat 17b yard cafe».
Усі присутні отримали безліч позитивних емоцій та натхнення! Дякуємо Дар’ї Криж за це та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!