28 травня 2016 року студенти спеціальності «Туризм» святкували День Києва у парку Кіото, де відбувся фестиваль Трипільської культури30 Травня 2016р.

29 травня 2016 року  студенти спеціальності «Туризм» святкували День Києва у парку ім. Кіото, де відбувся фестиваль Трипільської культури. Організаторами фестивалю виступили культурні творчі заклади міста. Для участі у заході були запрошені студенти спеціальності «Туризм»  і викладачі кафедри регіональної економіки і туризму КНЕУ.

Під час святкування наші дівчата та хлопці демонстрували автентичний одяг, проводили майстер-класи з діточками з малювання символів трипільської культури на тканині, гончарства, в'язання хусточок, фольклорного танцю часів Трипільської культури, раділи життю і вчились із задоволенням. Підготувались до майстер-класів завдяки майстерні з реконструкції Трипільської кераміки та її керівника Людмили Смолякової - члена Національної спілки майстрів Народного мистецтва України.

Щиро вдячні Ларисі Леонтіївні Антонюк за підтримку та допомогу у проведенні заходу.

На фото студенти груп РТР- 101 та  РТР -102 під час проведення свята.