У неділю 29 травня відбувся фестиваль трипільської культури, організаторами якого виступали культурні творчі заклади міста31 Травня 2016р.

Участь в заході приймали студенти КНЕУ спеціальності туризм групи РТР 101, РТР 102.  Проводились майстер-класи з ліпки з глини, якими керували Максим Бовтун та Олександр Демченко.   Також майстер клас з розмальовування трипільських символів і орнаментів для дітей, які проводили Овчаренко Елла та Соболева Анна.  Ще один майстер-клас був присвячений в’язанню хусточок, яким керувала Анна Остапчук.  Також проводилися танці в рамках заходу.  Відвідувачі мали змогу ознайомитися з елементами трипільської культури.  Настя Корякіна,  Анна Остапчук та  Віка Ноздріна,  Міша Гапоненко,  Максим Бовтун та Євген Поліщенко  відповідали за відео та фото звіт.

Діти були в захваті від майстер-класів та розважальної програми.  Підготуватись до майстер-класів завдяки майстерні реконструкцій Трипільської кераміки та її керівника Людмили Смолякової – члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України.  Вона відповідала за оформлення стенду та виставку пам’яток трипільської культури.  Дівчата були вдягнені в автентичний одяг.