Прес-реліз по ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади з маркетингу28 Квітня 2016р.

13–15 квітня 2016 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» кафедрою маркетингу успішно проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «МАРКЕТИНГ». В олімпіаді прийняло участь 88 студентів з 44 вищих навчальних закладів України за рівнем бакалавр та магістр. За результатами олімпіади перше місце за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» зайняла студентка 4 курсу факультету маркетингу КНЕУ Джагарян Альона Едуардівна за спеціальністю «Маркетинг» і отримала диплом І ступеня. Другі місця розподілили студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національний авіаційного університету та Львівського національного університету імені Івана Франка. Третє місце посіли студенти Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Одеської національної академії харчових технологій, Одеського національного політехнічного університету.

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр» перше місце не посів жоден учасник олімпіади. Друге місце посіла Пилипенко Вікторія Миколаївна з Національного університету «Львівська політехніка», третє місце отримали студенти Сумського державного університету, Львівської комерційної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі.

Кафедра маркетингу висловлює подяку та щиро вітає усіх учасників та гостей олімпіади!

З результатами олімпіади можна ознайомитись тут