Сертифікаційної програма «Логістика»: підсумки за 2014 рік та плани на майбутнє04 Червня 2014р.

З 12 по 27 травня 2014 року факультетом управління персоналом та маркетингу ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» була реалізована навчальна сертифікаційна програма «Логістика».

В рамках сертифікаційної програми студенти 4-го курсу напряму підготовки «Маркетинг» ознайомилися з практичними аспектами роботи фахівців з логістики, отримали глибше уявлення про стан та розвиток логістики в Україні, детально розглянули особливості взаємодії маркетингових та логістичних підрозділів вітчизняних підприємств. Дана програма стала основою як для посилення практичної підготовки майбутніх фахівців з маркетингу, так і для початку освоєння спеціальності «Логістика».

У сертифікаційній програмі прийняли участь експерти-доповідачі, які, зокрема, висвітлили у своїх виступах наступні питання.

Віталій Константинов, директор транспортно-експедиційної компанії «ВК-ТЕК» - транспортно-експедиційні послуги, управління перевезеннями у ЗЕД. Ірина Каліна, консультант з митної брокерської діяльності – сутність та завдання логістичного менеджменту, ринок логістичних послуг в Україні, юридичні та практичні аспекти декларування товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України.

Денис Кіряков, Олексій Проворов, ТОВ «Нестле Україна» - ланцюжок забезпечення збуту на прикладі компанії, співробітництво з клієнтом у контексті ланцюжка поставок, планування попиту і поставок, фізична дистрибуція і управління запасами.

Ігор Гольцев, консультант з продуктів 1С, компанія «Софтком» - програмне забезпечення логістичної діяльності, логістична система складу, «1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом»: структура та можливості.

Ібрагим Габідулін, виконавчий директор компанії «Грас Савуа Україна» - інформаційна логістика, застосування логістики у сфері послуг, реалізація страхових послуг в проекті «Пежо-Сітроен».

Роман Корсак, мережа супермаркетів «Наш Край» - логістична система мережі, комплекс маркетингу торговельного закладу, програмне забезпечення в управлінні запасами.

Юрій Пунін, директор ТОВ «Манулі Україна Лтд» - логістичні витрати у структурі загальних витрат підприємства, закупівельна логістика та її особливості в ЗЕД.

На підставі оцінок за виконання завдань з програми студенти отримали сертифікати від Української Асоціації Маркетингу.

Сертифікат «Логістика» отримали:

Андрієвська Олена Сергіївна
Батрак Олександр Андрійович
Беркут Катерина Андріївна
Казакова Поліна Едуардівна
Машкова Вікторія Андріївна
Плакса Олександра Ігорівна
Примаченко Олександр Аркадійович
Проценко Вікторія Володимирівна
Свєтлова Наталя Вадимівна
Світайло Жанна Миколаївна
Семянова Анастасія Олександрівна
Скіпор Євгеній Едуардович
Скутарь Ольга Анатоліївна
Соломаха Андрій Павлович

В подальшому плануємо розширити СП «Логістика» і почати роботу зі студентами з молодших курсів. Програма буде включати такі дисципліни: «Операційний менеджмент», «Організаційний розвиток підприємства», «Управління міжнародними каналами розподілу», «Інфраструктура товарного ринку», «Логістика», «Складське господарство» та практику на 4 курсі упродовж 3 тижнів.

к.е.н. доцент Геннадій Хмурковський