Кафедра маркетингу КНЕУ провела 2 етап всеукраїнської олімпіади з маркетингу03 Червня 2015р.

13–15 травня 2015 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» кафедрою маркетингу успішно проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «МАРКЕТИНГ».

В олімпіаді прийняло участь 84 студента з більш ніж 40 ВНЗ України за рівнем бакалавр та магістр. Географія ВУЗів нараховує близько 20 міст України. Олімпіада проходила у 2 тури: перший – комп’ютерне тестування, другий – виконання письмових завдань.

Відкриття олімпіади відбулось 14 травня о 9.30.

Із вступним словом виступив ректор ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., академік, А.Ф. Павленко, декан факультету управління персоналом та маркетингу, д.е.н., професор О.К. Шафалюк, голова журі олімпіади, д.е.н., професор А.В. Федорченко

В рамках олімпіади проходив Круглий стіл для членів журі, викладачів та гостей на тему: «Удосконалення програм підготовки бакалаврів та магістрів з маркетингу як необхідна умова подолання розриву між наукою та освітою», а також тематична екскурсія для учасників та гостей олімпіади на ПАТ «Київський завод шампанських вин «Столичний» та піша екскурсія містом.

Перше місце за ОКР «Магістр» зайняла студентка магістратури КНЕУ Костриця Вікторія, перше місце за ОКР «Бакалавр» - Кольвах Вікторія, студентка магістратури Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Кафедра маркетингу висловлює щиру подяку всім, хто приймав участь в організації та проведенні даного заходу!