Вітаємо перможців Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з групи спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» секція «МАРКЕТИНГ».05 Квітня 2016р.

22 березня 2016 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з групи спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» секція «МАРКЕТИНГ».

Наукові роботи наших студенток Михальової Марії, Бондаренко Катерини та Бондаренко Анастасії були відібрані для участі у підсумковій конференції, яка відбулася на базі ВНЗ Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Захист результатів власних наукових досліджень відбувався у вигляді доповідей та презентацій. Це  були одні з найкращих і найцікавіших робіт на даному конкурсі.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт учасників, галузева конкурсна комісія нагородила за активну участь у ІІ турі  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.:

• Михальову Марію - Дипломом І ступеня,
  • Бондаренко Катерину та Бондаренко Анастасію - Дипломом ІІ ступеня.

Щиро вітаємо наших студенток та їхніх наукових керівникків з перемогою!

Дякуємо за надану підтримку науковим керівникам к.е.н., професору Пилипчуку Володимиру Петровичу та старшому викладачу Бучинській Олені Вікторівні.