Щорічна 84 студентська наукова конференція «Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України»10 Березня 2017р.

Інформуємо Вас про те, що в травні 2017 року буде проведено щорічну 84 студентську наукову конференцію «Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України» в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Заявки на участь у конференції платформа «Глобальні виклики та розвиток маркетингу» надсилайте на електронну адресу до 25 березня 2017р.: 555-999@mail.ua

У повідомленні зазначте:

•      ПІБ
  •      факультет
  •      шифр спеціальності
  •      курс
  •      група
  •      контактний телефон
  •      назва доповіді

Після проведення конференції на факультетах буде проведено підсумкове засідання модераторів  у Конференц-залі І корпусу КНЕУ та нагороджено переможців.

За результатами конференції буде видано збірник тез доповідей в електронному форматі.

З повагою,

кафедра маркетингу КНЕУ