Щорічна 84 студентська наукова конференція «Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України»10 Березня 2017р.

Інформуємо Вас про те, що в травні 2017 року буде проведено 84-ту наукову студентську конференцію «Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України» в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Заявки на участь у конференції платформа «Глобальні виклики та розвиток маркетингу» надсилайте на електронну адресу 555-999@mail.ua до 25 березня 2017р.

У повідомленні зазначте:

• ПІБ
  • факультет
  • шифр спеціальності
  • курс
  • група
  • контактний телефон
  • назва доповіді.

Після проведення конференції на факультетах буде проведено підсумкове засідання модераторів  у Конференц-залі І корпусу КНЕУ та нагороджено переможців.

За результатами конференції буде видано збірник тез доповідей в електронному форматі.

З повагою,
кафедра маркетингу КНЕУ