Виїзна лекція у закладі ресторанного господарства з дисципліни «Організація ресторанного господарства»31 Жовтня 2017р.

27 жовтня 2017 року відбулась виїзна лекція у закладі ресторанного господарства з дисципліни «Організація ресторанного господарства». Студенти спеціальності «Туризм» мали змогу ознайомитися із найкращим досвідом управління ресторанами на прикладі світової ресторанної мережі – «Тарас Бульба» (м. Київ).

Тема лекції розкрила для студентів особливості ведення сучасного ресторанного бізнесу. Результатом проведеного заходу стали практичні рекомендації зі складання бізнес-плану для створення закладу ресторанного господарства, вибору операційної системи бізнесу, доцільності використання модулів системи, доведено важливість та необхідність роялті, наведені сучасні та дієві напрями маркетингового розвитку.