Екологічний лекторій на тему: «Якого кольору економіка майбутнього?»19 Жовтня 2017р.

ЕКОЛОГІЧНИЙ ЛЕКТОРІЙ «Якого кольору економіка майбутнього?»

В ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 19 жовтня 2017 року відбувся екологічний лекторій на тему: «Якого кольору економіка майбутнього?» для наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, студентів ВНЗ і всіх бажаючих.Метою відкритого заходу було поширення серед молоді та освітянської спільноти ідей сталого розвитку, створення екологічно безпечних громад, ознайомлення із найуспішнішими практиками ведення зеленого бізнесу (Sustainable Business) та створення нових робочих місць у «зелених» галузях економіки України. Тематичні напрями лекторію охоплювали проблематику циркулярної економіки, альтернативної енергетики, електротранспорту, кліматичних фінансів, органічного виробництва, технології блокчейн та ін.

Спікерами лекторію були: Оксана Маркарова, Перший заступник Міністра фінансів України, Урядовий уповноважений з питань інвестицій; Анна Вронська, заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції (2015–2016 рр.); Станіслав Под'ячев, керуючий партнер Blockchain Lab, засновник Blockchain Art Hackathon; Олена Маслюківська-Самберг, Програма розвитку ООН Україна та представники Ukrenergo Laboratories, Tesla Club Ukraine, CEO «Organic Business School», Center for Blended VALUE Studies та ін.

Серед запрошених – представники органів державної влади, місцевого самоврядування, експерти, керівники громадських екологічних проектів, педагогічні працівники: Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, спеціалізованої авіаційно-технологічної школи № 203, Європейського колегіуму, ліцею «Еко» № 198 та керівники екологічних гуртків навчальних закладів.
В рамках заходу відбулася благодійна виставка екологічної продукції та виставка художніх робіт.